Dlaczego warto zamówić sesję panieńską?

Sesja panieńska

Nie mamy wątpliwości, że wieczór panieński to wydarzenie, które powinna doświadczyć każda Panna Młoda. Oczywiście wielu osobom wydaje się, że tego rodzaju impreza ma jeden i ten sam schemat - występ męskiego tancerza oraz gry i zabawy z dużą domieszką alkoholu. Choć nie każda Panna Młoda przepada za rozrywką w tej konwencji. Nic nie szkodzi! Są przecież inne atrakcje! To od Was zależy co przygotujecie na wieczór panieński!

Oryginalne i nietuzinkowe pomysły na imprezę panieńską nie muszą być niewiadomo jak wyszukane i ekstrawaganckie. Nie będziemy teraz przytaczać truizmów, że należałoby trafić w upodobania Panny Młodej. To jest po prostu oczywiste. Co będzie zatem miarą oryginalności? Jesteśmy zdania, najlepsza droga to prawdziwe i miłe zaskoczenie Panny Młodej. Jednym z takich pomysłów, który może się spodobać nie tylko Głównej Bohaterce imprezy, ale również wszystkim uczestniczkom, jest sesja zdjęciowa!

Sesja zdjęciowa okaże się nie jedynie doskonałą pamiątką dla Was wszystkich, natomiast również miłą atrakcją. O co warto zadbać, aby sesja była ciekawa? Przede wszystkim zadbajcie o fajne stylizacje. Możecie również skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki ubioru, która zajmie się Waszym jednolitym wizerunkiem. Ona doskonale wie co zrobić aby Wasz strój był spójny a również dopasowany do Waszej figury. Ułatwi Wam wyselekcjonować ubrania z Waszej garderoby bądź wcześniej zorganizuje odpowiednie stroje. Warto to zaznaczyć, że w przypadku sesji ze stylizacją ubioru należy umówić się z odpowiednim wyprzedzeniem - minimum 2-3 tygodnie, ponieważ stylistka potrzebuje czasu na przygotowanie się do sesji. Jeżeli każda z Was chce zadbać o swój wygląd - możecie również skorzystać z usługi wizażystki oraz fryzjerki. Miejcie jednak to na względzie, że musicie przeznaczyć na to więcej czasu, bądź cały dzień! Pozwoli Wam się to odpocząć po całym tygodniu pracy.

Gdzie można wykonać sesję zdjęciową? Do wyboru są różne miejsca. Standardowo może to być studio fotograficzne bądź na przyjład wynajęty apartament. A w przypadku gdy aura na dworze jest świetna to jest możliwość przygotować sesję w plenerze! Plener dostarcza więcej opcji, w znacznym stopniu jeśli dopasuje się pewną ciekawą scenerię. Z kolei studio fotograficzne może być lepsze do bardziej intymnych klimatów. A może sesja w obu miejscach? Jak najbardziej nie ma w tym problemu, żeby zintegrować jedno z drugim! Jeżeli macie odpowiednio dużą ilość wolnego czasu, to czemu nie! W końcu skoro będziecie tak cudownie wyglądać tego dnia, dobrze byłoby upamiętnić to na fotografiach! Jeżeli sami nie macie pomysłu na opowiednie miejsce sesji, zapytajcie nas! Mamy sprawdzone i ciekawe miejsca na sesję na wieczór panieński Wrocław. Profesjonalna sesja zdjęciowa to niewątpliwie ciekawa propozycja! Nie mówiąc już o tym, że zdjęcia z sesji fotograficznej będą wyjątkową pamiątką dla Was i świetnym prezentem dla Panny Młodej!

W którym momencie najlepiej wykonać sesję? Wydaje się, że najlepszą porą będzie na początku wieczoru panieńskiego. Chociażby przez sam fakt, że podczas dalszej części imprezy będziecie już miały fajny makijaż i ładną fryzirę. Odradzamy pozostawianie sesji fotograficznej na sam koniec, szczególnie że wtedy zapewne będziecie już po kilku drinkach. Wasze oczy będą przebarwione oraz trudniej będzie skoncentrować wzrok i uwagę na obiektywie. Sesja z liczną grupą nie należy do najłatwiejszych, bo w tym samym okresie każda osoba musi mieć otwarte oczy a również stosowną mimikę twarzy. Alkohol skutecznie komplikuje skoncentrowanie się. Dlatego sesję zdjęciową ustalcie na sam początek - pozwoli Wam się poznać się oraz ożywić!

Wracając jeszcze do tematu stylizacji ubioru. Warto zdecydować się na jakiś określony motyw przewodni imprezy. Spójny i przemyślany wygląd doda niesamowitego klimatu. A na co się zdecydować? Motywów przewodnich można wymienić doprawdy dużo i wcale nie musicie się przebierać od stóp do głów. Wystarczy wybrać i dopasować odpowiednią kolorystykę ubrań, jakieś akcesoria, ciekawe makijaże a także fryzury w identycznej stylistyce. W ramach inspiracji i ułatwienia sobie wyboru stylizacji, możecie zdecydować się na jakąś epokę i przebrać się zgodnie z dominującą wtedy modą. Może to być okres lat dwudziestych a także trzydziestych, lata 60te, czyli np. pin up.

Jeśli z kolei zamierzacie bardziej poeksperymentować ze swoim wyglądem, w tej sytuacji świetnym podejściem będzie wykonanie ewentualnie wypożyczenie kostiumów. Za kogo będziecie mogły się przebrać? Niekiedy dziewczyny na wieczorach panieńskich ubierają się w stroje policjantki bądź pielęgniarki czy też diablice. Na pewno pobudza to wyobraźnię mężczyzn będących w klubie! Należy jednak pamiętać o tym, że główna bohaterka imprezy będzie musiała się odróżniać od Was. Z tego powodu należy zaplanować dla niej charakterystyczne dodatki. Doskonale w tym zakresie sprawdza się szarfa z nadrukiem jednoznacznie określającym, że jej posiadaczka jest panną młodą.

Szybki Kontakt


kontakt