Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy najlepiej umówić się na sesję zdjęciową?

Na pewno zależy Wam na konkretnym terminie, dlatego najbezpieczniej skontaktować się z nami z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem i zarezerwować termin. Tym bardziej jeśli wybierzecie sesję z dodatkiem stylizacji. Stylistka będzie potrzebować od Was paru informacji dotyczących Panny Młodej, co pozwoli Jej przygotować zestawy ubrań. A co w sytuacji, gdy pozostało już niewiele czasu do wieczoru panieńskiego? Skontaktujcie się z nami, coś wymyślimy!


Gdzie odbywa się sesja?

To już zależy od Was. Sesja może się odbyć w naszym studiu (blisko centrum Wrocławia) , w plenerze, albo w apartamencie/mieszkaniu.


Kiedy otrzymamy gotowe zdjęcia z panieńskiego?

Zdjęcia z wieczoru panieńskiego otrzymacie najpóźniej do 16 dni roboczych od daty zlecenia. W przypadku sesji zdjęciowej macie również możliwość wyboru zdjęć, które mają zostać poddane obróbce. Wówczas termin odbioru zdjęć jest liczony od momentu podania przez Was numerów zdjęć do obróbki.


Jak wygląda sposób realizacji vouchera?

Po opłaceniu vouchera, przygotowujemy imienne zaproszenie. Do każdego vouchera dołączamy krótki liścik adresowany do Panny Młodej wraz z danymi kontaktowymi. Voucher + liścik podsyłamy drogą mailową, dzięki czemu sami nie musicie się zgłaszać po odbiór zaproszenia, bądź czekać na przesyłkę. Voucher + liścik wystarczy wydrukować. Zaproszenie ważne jest przez 6 miesięcy.


Macie więcej pytań? Skontaktujcie się z nami!

Szybki Kontakt


kontakt